Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 19935473
Просмотров объявления: 520
Просмотров
сегодня:1

Прочие услуги в Киеве

✅ Сталь: Лиття вуглецевих, легованих і низьколегованих сталей (15Л, 20Л, 25Л, 30Л, 35Л, 45Л, 10Х18Н9Л, 10Г13Л, 20ХГСФЛ, 20ХМЛ, 35ХМЛ, 30ХМЛ, 35ХМ, 35Х.
✅ Чугун: Лиття сірого чавуну (СЧ 10 - СЧ 35), лиття жаростійкого, жароміцного і зносостійкого чавуну за ГОСТ 7769-82 (ЧХ1, ЧХ2, ЧХ3, ЧХ22, ЧХ28, ЧХ32, ЧЮХШ та ін.)

Співробітники знають особливості та властивості сплавів різних металів та дотримуються технологічних процесів.
Самостійно займаємося виготовленням модельного оснащення, роботи проводиться на спеціальному верстаті ЧПУ з високою точністю з пінопласту підвищеної щільності (можливе оснащення з дерева). Наявність власного модельного виробництва із застосуванням комп'ютерного 3D моделювання, використання сучасних ливарних технологій дозволяють виготовляти виливки лише високої якості.

✅ Типові виливки:

станини, виливниці, шківи, зірочки, колеса, барабани, блоки, втулки, напівмуфти, корпуси підшипників, корпуси редукторів та інші корпусні деталі, запасні частини для котелень (решітки, заслінки, колосники), заготовки шестірні, шатуни, маховики, диски, ролики , муфти, напівмуфти, зубчасті колеса, кришки, корпусне лиття, а також запасні частини для нестандартного обладнання за кресленнями замовника.
На підприємстві працює колектив профільних професіоналів із проектування та виробництва виробів ливарним шляхом найвищої якості. Така політика дозволила підприємству зайняти міцні позиції на внутрішньому ринку та успішно працювати у всьому світі. В результаті нашої роботи Ви отримуєте виливки високої якості, що повністю відповідають ГОСТу.

✅ Чому співпрацювати з нами вигідно?

☑ До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
☑ Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
☑ Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
☑ Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
☑ Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
☑ Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення.
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.