Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 10996970
Просмотров объявления: 5838
Просмотров
сегодня:2

Красота/ здоровье в Киеве

https://gz-store.com.ua/ua/mineralniy-konsiler-chistaya-kozha-301-1
Мінеральний консилер світлого тону результативно маскує невеликі недосконалості на шкірі і надає сяючого здорового вигляду. У його формулі корисні для епідермісу інгредієнти: матова слюда, шовкова та перлинна пудри, оксид цинку та мінеральні пігменти.

Розсипчастий консилер щільної консистенції гіпоалергенний продукт, актуальний для шкіри будь-якого віку та типу, також і чутливою. Завдяки натуральному складу засіб покращує стан шкірних покривів, оптимізує роботу сальних залоз та насичує корисними речовинами.

Мінеральний консилер купити актуально для створення ідеального макіяжу. З його допомогою легко замаскувати прищі, пігментні плями та інші неестетичні прояви на обличчі.

Також важливо, що продукт адаптується до тону шкіри, не забивається у мімічні лінії та захищає шкіру від багатьох негативних факторів навколишнього середовища.

Застосування

Консилер наносять прямо на проблемні ділянки та добре розтушовують. Для усунення недосконалостей достатньо невеликої кількості засобу. Після цього рекомендуємо нанести на обличчя мінеральну пудру.

Умови зберігання

Протягом року у темному нежаркому місці.Минеральный консилер светлого тона результативно маскирует небольшие несовершенства на коже и придает сияющий здоровый вид. В его формуле полезные для эпидермиса ингредиенты: матовая слюда, шелковая и жемчужная пудры, оксид цинка и минеральные пигменты.

Рассыпчатый консилер плотной консистенции гипоаллергенный продукт, актуальный для кожи любого возраста и типа, также и чувствительной. Благодаря натуральному составу средство улучшает состояние кожных покровов, оптимизирует работу сальных желез и насыщает полезными веществами.

Минеральный консилер купить актуально для создания безупречного макияжа. С его помощью легко замаскировать прыщи, пигментные пятна и другие неэстетичные проявления на лице.

Также важно, что продукт адаптируется к тону кожи, не забивается в мимические линии и защищает кожу от многих негативных факторов окружающей среды.

Применение

Консилер наносят прямо на проблемные участки и хорошо растушевывают. Для устранения несовершенств достаточно небольшого количества средства. После рекомендуем нанести на лицо минеральную пудру.

Условия хранения

В течение года в темном нежарком месте.
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.