Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 24861430
Просмотров объявления: 207
Просмотров
сегодня:13

Аренда помещений в Киеве

Офіс 293 м2 у БЦ Сан Франциско. ст.м.Нивки Перемоги 67 від Власника!
Пропоную офіс 293 м2, в оренду. Можливість здачі в оренду частини офісу 120 м2 / 173 м2
Офіс оздоблен Двома генератороми по 10 кВт, що дозволяє працювати 24/4
Інтернет Starlink
Ексклюзив. Найкращий офіс на Нивках з панорамою на місто та парк! Ціна включає новий ремонт, оснащення офісу вентиляцією, кондиціюванням, відеоспостереженням, системою контролю доступу, меблями.
Святошинський р-н. Метро Нивки – 350 метрів. Новий бізнес центр Сан Франциско від Сага Девелопмент. 9 поверх, Ліфт із паркінгу прямо в офіс. Опціонально - підземний паркінг 18 місць ОПЕКС 2уе/м2 + комунальні за лічильником. БЦ Сан Франціско.
Панорамне скління охоплює вид на ритмічний рух міста та миротворення природи. Вся інфраструктура в 5-ти хвилинній доступності. Приміщення на поточний момент може після будівельників. Розглядаю тривалий контракт. Оздоблення приміщення та оснащення усіма комунікаціями провадить власник. Ціна включає новий ремонт, оснащення офісу вентиляцією, кондиціюванням, відеоспостереженням, системою контролю доступу, меблями. Оплата безналу без ПДВ. На перших поверхах розташовані ресторани та респектабельний вхід до будівлі. Бізнес центр знаходиться у складі кращого проекту на Нивках, збудований компанією Сага Девелопмент. Без комісії. Вартість оренди = 15 $ / m2.
Опціонально паркомісце в підземному паркінгу, вартість оренди 100 $ / міс
Контактна особа для переговорів з орендарями та підписання договору оренди
Тел. 096-050-66-50 / 093-229-00-65
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.