Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 25003506
Просмотров объявления: 336
Просмотров
сегодня:2

Прочие услуги в Житомире

Гранітні пам'ятники та меморіальні комплекси з граніту від виробника GranPam у м.Коростишів. Пропонуємо ознайомитись з каталогом нашої продукції з каменю на нашому сайті – granpam.com. Виготовлення пам'ятників, доставка, встановлення по Україні.

Створюємо індивідуальні меморіальні комплекси з граніту на могилу - від 3д-проекту до художнього оформлення та монтажу на кладовищі - робота "під ключ". Наші ексклюзивні форми пам'ятників, елітні надгробники з граніту та мармуру, дорогі скульптурні монументи з ангелами, пам'ятники зі скорботною, барельєфом Ісуса та ін., встановлені на багатьох цвинтарях Києва, Одеси, Харкова, Миколаєва, Львова, Вінниці та інших міст України.

Крім того, ми працюємо і як постачальник каменю. З нами співпрацюють оптові клієнти, купуючи граніт оптом у вигляді деталей (заготовок) для пам'ятників із чорного габро Буки та місцевого габро. Ознайомтеся з нашими оптовими цінами на пам'ятники на сайті у розділі Прайси.

Також виготовляємо і гранітні вироби, що стосуються будівництва: облицювальна гранітна плитка, дорожня бруківка з граніту, підвіконня, сходи та сходи, умивальники з каменю та стільниці, точені вироби (вази, балясини, колони, кулі) та ін.

Приїжджайте до нас на виробництво та зробіть своє замовлення на граніт: компанія GranPam.com, вул. Червоних Партизанів, 117А, м. Коростишів, Житомирська обл., Україна.

Тел: (066) 435-04-52 - Владислав.
Тел: (098) 747-73-37 - Юрій.

Сайт: https://granpam.com
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.