Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 19741552
Просмотров объявления: 761
Просмотров
сегодня:1

Прочие услуги во Львове

Виготовляємо металеві конструкції на замовлення з гарантією та забезпечуємо як разові проекти, так і серійне виробництво. Залучені виробничі потужності дозволяють одночасно приймати замовлення різної складності та кількості. Проектування та супровід процесу виробництва металевих конструкцій забезпечують досвідчені інженери та конструктори, що дозволяє якісно опрацювати технічне завдання замовника, розробити креслення і виготовити замовлення в обумовлені терміни. Розробка креслень здійснюється на основі макета та побажань клієнта.

Компанія «Grafix» надає послуги з піскоструменевого (дробоструменевого) очищення поверхонь.
Використання даної технології – це найефективніший спосіб очищення різних матеріалів, який виконується за допомогою абразиву. Така обробка сприяє видаленню з поверхні слідів корозії, нагару, бруду, лакофарбових покриттів, плям від оливи та інших забруднень.
Піскоструменева обробка необхідна перед будь-яким фарбуванням, адже збільшує термін служби поверхонь у багато разів.
Також ми пропонуємо послуги з порошкового фарбування металу та металоконструкцій. Головними перевагами нашої компанії є піч полімеризації, яка дозволяє здійснювати порошкове фарбування металів довжиною до 9 метрів, фарбування широких та великогабаритних виробів 3х3х1,8 м в будь-який колір каталогу RAL.
Ми фарбуємо: профнастил, сітку, листи, вироби листові зварювальні, профільні труби рівні, каркасні вироби з труби або однієї площини (меблі), алюмінієвий профіль, ковані вироби, вироби дрібні однотипні (кляймери, ґудзики, тягарці), скляні вироби, керамічні вироби, декорування у “панчосі”, декорування листів на столі, автомобільні диски.
У нас уже більше ніж 10 років досвіду та тисячі задоволених клієнтів. Зацікавлені у наших послугах? Телефонуйте прямо зараз, наш менеджер якісно вас проконсультує.

Фарбування - тільки з Grafix!
Наша адреса: Львівська область, Пустомитівський район, с. Хоросно, вул. Центральна 36
Телефон: +380933617136
Електронна адреса: grafix.in.ua@gmail.com
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.