Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 27715185
Просмотров объявления: 197
Просмотров
сегодня:1

Прочие услуги во Львове

Компанія "Проейр Захід" спеціалізується в ремонті та діагностиці вакуумних насосів, а саме: Becker, BUSCH та інші закордонні виробники.

Ремонт вакуумних насосів – тонка вузькоспеціалізована робота, що вимагає високої кваліфікації. Виведення найтонших зазорів, точне балансування та відновлення геометрії потребують досвіду та спеціалізованого обладнання.

Результат ремонту Ви зможете побачити одразу особисто чи на відео – на випробувальних вакуумних стендах нашого підприємства.

У зв’язку з дефіцитом в Україні спеціалізованих підприємств з ремонту вакуумного обладнання, у Львові ми також приймаємо на ремонт насоси з Волині, Закарпаття, Хмельницького, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя та зі всієї України.

На всі послуги із ремонту вакуумного обладнання поширюється гарантія, що є найкращим доказом того, що ми підходимо до своєї роботи з максимальною чесністю і відповідальністю! Тому незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з вакуумними насосами звертайтеся до нас!
0688864334
0682900260
Показать больше

Поделиться объявлением