Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 20240600
Просмотров объявления: 500
Просмотров
сегодня:1

Продажа домов за городом Коваливка

Охайне, квітуче село з чистими вуличками, бездоганними дорогами, морем зелені та квітів, доглянутими скверами і парками, озерами , нікого не залишить байдужим. Це те місце де хочеться жити, працювати, творити, відпочивати.
С.Ковалівка (Київщина) чекає на своїх нових мешканців.
Пропоную будинок у відмінному технічному стані, з усіма зручностями, двором, садом городом.
Площа будинку 121м2, площа земельної ділянки 65сот!!!
В будинку 4 кімнати, санвузол,сауна, кухня, підвал-сховище.
Будинок цегляний, утеплений , обладнаний сучасною системою опалення, очистки води, водопостачання, водовідведення, кондицінування повітря.
В кімнатах світло та затишно. Вікна металопластикові двокамерні, з ефектом затемнення. Підлога - ламінат. Стеля – підвісна. Обігрів будинку здійснюється газовим двоконтурним котлом. Додатково встановлено електричний котел і бойлер. Гаряча, холодна вода. Водопостачання автономне. Є можливість додатково підключити воду з артезіанської свердловини. Водяні комунікації заведені в двір.
Є можливість проживання відразу двох сімей. На території є ще один будинок 65м з електрикою,водою і газом. Це той випадок коли батьки і діти можуть проживати в одному дворі але кожен в своєму помешканні
Територія огороджена. Від вулиці захищена високим парканом. Автоматичні ворота. Двір частково викладено тротуарною плиткою. Є нічне освітлення.
Сад, - справжня скарбниця свіжих фруктів та ягід. Всі дерева і кущі сортові, доглянуті, знаходяться в чудовому стані.
Вулиця асфальтована. В’їзд на вулицю під відео наглядом та спеціалізованою охороною! Будинок продається БЕЗ КОМІСІЇ для покупця. Огляд будинку здійснюється за попередньою домовленістю!
Показать больше

Поделиться объявлением