Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 12965751
Просмотров объявления: 1953
Просмотров
сегодня:4

Прочие услуги во Львове

Ви успішний бізнесмен і вже досягли успіху, але тепер життя здається Вам одноманітним, сірим і нудним? Дівчина, в яку Ви закохані, не хоче Вас помічати, незважаючи на те, що Ви багата поважна людина і торгуєте унітазами на міжнародному рівні? Правильно, адже її улюблений типаж - секретний агент а-ля Джеймс Бонд, а Ви не відповідаєте цьому образу.

Вам хочеться, щоб оточуючі вважали Вас не тим, ким ви є насправді? Спецагентом, що рятує світ, кримінальним авторитетом або Магістром ордену ілюмінатів? Ви жадаєте гострих вражень, яскравих емоцій, захоплюючих пригод?

Ви бажаєте, щоб оточуючі вважали Вас кимось іншим – тоді неодмінно звертайтеся в Ангентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН".

Ми Вам у цьому допоможемо! Наші детективи скрупульозно вивчать життя тих людей, на яких Ви хочете справити враження. Їх смаки, переваги, звички, маршрути. Опрацювавши ці дані, ми, спираючись на реальні факти з Вашого життя, розробимо Вам нову біографію. Яскраву, цікаву, неординарну. Відповідно до уподобань потрібних Вам людей.

Підготуємо Вас і переплітаючи дійсність з вигадкою проведемо «виставу», в результаті якої Ви, своєю поведінкою і діями переконаєте тих, кому це буде призначене в тому, що Ви саме той, ким хочете здаватися.
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.