Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 20424113
Просмотров объявления: 542
Просмотров
сегодня:1

Прочие услуги в Киеве

Відповідно до Ваших вимог та технічного завдання ми за оптимальною для Вас ціною та в потрібні терміни виконаємо виливок металу:

-сталь (у тому числі нержавіюча);
-чавун;

У роботі ми використовуємо методи лиття "за моделями, що виплавляються" і "лиття в холодно твердні суміші", що дозволять отримати найкращу якість продукції, що виготовляється.

Технічна оснащеність нашої модельної ділянки та досвід її співробітників дозволяють підібрати найбільш оптимальний варіант оснастки відповідно до очікувань замовників.

•Для виготовлення моделей використовують пінополістирол – при розливанні рідкого металу у форму цей матеріал газифікується. Можливе оснащення з дерева.

Усі процеси ливарного виробництва заводу відбуваються під суворим наглядом хімічної лабораторії. Сучасні прилади спектрального аналізу дають точний хімічний склад кожної плавки.

Працюємо з:
☑ промисловими, індивідуальними, художніми та ексклюзивними замовленнями.

Завдяки власним потужностям на всіх етапах проектування, виробництва та обслуговування ми маємо можливість забезпечити кожному індивідуальний підхід та оперативно відреагувати на будь-який запит клієнта.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні виливків різної геометричної складності від 300 кг до 5000 кг.
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.