Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 20425784
Просмотров объявления: 489
Просмотров
сегодня:1

Прочие услуги в Днепре

Компанія «МетЕкспорт Груп» пропонує співпрацю у виготовленні сталевих, чавунних, нержавіючих деталей-ливарним шляхом.

На підприємстві Ви можете замовити:

1.Ливарне виробництво виробів з: хромистого високоміцного зносостійкого чавуну, із сірого та білого чавуну, із сірого чавуну з пластинчастим графітом, високоміцного та зносостійкого чавуну.
2. Ливарне виробництво виробів з: вуглецеві сталі, марганцевиста сталь, високолеговані та нержавіючі сталі, низьколеговані сталі, сталі зі спеціальними властивостями.

Ливарне виробництво дає можливість отримати виливки з хорошими властивостями та різною конфігурацією з мінімальними припусками на обробку. Сучасне унікальне обладнання дозволяє виконати виливок деталі складної конфігурації вагою від 300 кг до 5т.

Фахівці підприємства мають величезний досвід виготовлення як малогабаритних, так і великогабаритних, багатотонних деталей.

Працюємо як на разовій, так і на постійній основі. Можливе лиття виливків оптом — серійне, або поодиноких деталей за кресленнями замовника.

У роботі застосовується технологія:
-Лиття за газифікованими моделями (ЛГМ).
-Виготовлення виливків у ХТС.

Надсилайте Ваші креслення, і ми підберемо оптимальну технологію, що поєднує в собі баланс необхідних вимог та прийнятної вартості!

Вся продукція, що постачається підприємством МетЕкспорт, випускається у повній відповідності до креслень замовника, відповідає вимогам міжнародних стандартів і сертифікована.
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.