Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 24874641
Просмотров объявления: 73
Просмотров
сегодня:3

Юридические услуги в Ивано-Франковске

Військовий адвокат Івано-Франківськ, адвокат у військових справах Івано-Франківськ, юрист у військових справах Івано-Франківськ, військовий адвокат Івано-Франківськ... - якщо ви шукайте дані слова в пошуку, значить вам потрібен хороший адвокат, який розуміється саме на військовому законодавстві, і зможе надати вам як юридичну консультацію, так і надати юридичну допомогу у військовій справі.

Ми є саме адвокатами, які спеціалізуються у військовій сфері: надання юридичних консультацій та надання допомоги військовослужбовцям, мобілізованим та членам їхніх родин з ВЗЧ, проходження та оскарження ВЛК, оскарження ненадання медичної допомоги військовослужбовцям з боку командування, ненадання відпусток, небажання переведення з однієї військової частини до іншої, та, звісно ж, надаємо захист у кримінальних та адміністративних справах.

Однак, основний офіс військового адвоката наразі знаходиться не в Івано-Франківську, чи, наприклад, у Києві, а саме на лінії зіткнення. Це місто Запоріжжя. Оскільки, саме зараз, там маса кримінальних справ у яких ми захищаємо військовослужбовців, і саме там, знаходяться всі органи досудового слідства: ДБР, військова прокуратура, суди, які здійснюють провадження у даних справах - щодо військовослужбовців, які вчинили правопорушення на території Запорізької, Донецької, Харківської, Луганської та Херсонської областей, так званий "нуль".

Однак, це не означає, що ми не робимо відрядження і не виїжджаємо в інші міста України. Ми працюємо по всій території (яка тимчасово не окупована) це як Івано-Франківськ, так і Львів, Луцьк, Харків.

Тому, якщо вам потрібна дійсно допомога досвідченого військового адвоката, то телефонуйте одразу нам. Досвід роботи, а це понад 20 років, дає нам змогу якісно надавати юридичну допомогу саме у військових справах і досягати бажаного результату.


Якими саме справами займається військовий адвокат в Івано-Франківську?

Досвід роботи адвокатів в Івано-Франківську, а це понад 20 років практики, дає нам змогу займатися практично всіма справами, пов'язаними з військовим законодавством: питання щодо мобілізації та відстрочки від мобілізації, проходження ЛКК та оскарження висновків ЛКК до Центральної ЛКК та адміністративного суду (тут головне не пропустити строки оскарження), питання щодо виїзду військовозобов'язаних та волонтерів за кордон, захист у кримінальних справах щодо мобілізованих та військовослужбовців, захист у справах про адміністративні правопорушення (коли, за незначні провини позбавляють бойових виплат і премій), правовий супровід проходження військової служби, звільнення з військової служби, вихід не пенсію військовослужбовців, перерахунок військової пенсії, позови щодо стягнення невиплаченого грошового та речового забезпечення, бойових виплат і заробітної плати, встановлення статусу учасника бойових дій УБС, АТО, ССО, встановлення фактів проходження служби в територіальній обороні та добровольчих батальйонах, встановлення в суді смерті військовослужбовців і зниклих безвісти, правова допомога сім'ям загиблих військовослужбовців в отриманні грошової компенсації, допомога військовослужбовців, які дістали поранення, в отриманні грошової виплати, встановлення інвалідності та фіксація випадку як факту каліцтва при виконанні військового обов'язку, направлення на проходження лікування або ЛКК (оскільки часто рапорти про це ігнорують або губляться) та інші питання.

Де знайти досвідченого військового адвоката в Івано-Франківську?

Знайти адвоката у військових справах який вам дійсно допоможе, можливо або зателефонувавши нам, або за запитами в пошуку: військовий адвокат Івано-Франківськ, військовий адвокат Івано-Франківськ, військовий адвокат Івано-Франківська область, військовий юрист Івано-Франківськ, військовий адвокат Рогатин, військовий адвокат Калуш, військовий адвокат Долина, військовий адвокат Рожнятів, військовий адвокат Галич, військовий адвокат Тисмениця, військовий адвокат Тлумач, військовий адвокат Городенка, військовий адвокат Коломия, військовий адвокат Снятин, військовий адвокат Косів, військовий адвокат Верховина, військовий адвокат Яремче, військовий адвокат Надвірна, військовий адвокат Богородчани, військовий адвокат Болехів, військовий адвокат Івано-Франківська область, військовий адвокат, військовий юрист, адвокат, юрист.
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.