Дане оголошення не активне

1з23























Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 24104903
№ 24104903
Переглядів оголошення: 3398
Переглядів
сьогодні:4
сьогодні:4
Оренда квартир у Львові
5,6 поверх 5 ти пов,монолітно-цегляного будинку,здана і заселена новобудова 2010 р,квартира двохрівнева,пл 202 м. 1- поверх коридор,гостьовий санвузол(душ).,вітальня з діючим каміном,столова,кухня,з вітальні балкон-терасса 60 м. 2- поверх дві спальні,кабінкт з панорамним дахом,гардеробна кімната,ванна кімната з джакудзі та підлогою щ натуральеого оніксу. Підвал в якому знаходиться спривна кімната.В дворі парковка для авто.Ближній центр,поруч Стрийський парк,Стрийський базар,Консульство Польщі,банки,магазини,ресторани,відмінна транспорна рощв"язка.Довгортивала оренла,передоплата за перший і останній місяць проживання+ кп. Послуги агееціі по Нерухомості оплачують в розмірі одноразовоі місячноі оплати. Агенція нерухомого майна"ГалІнформЦентр". м Львів вул Городоцька дім 8 офісс 409Показати більше
Здаємо 3 кім VIP квартиру по вул Мушака( р-н Стрийського базару)
1 300у.о.
Останні зміни ціни(у.о.)
Ціна не змінювалася за останні 30 діб
Запропонуйте свою ціну продавцю
Увага !!! Пропозицію торгу можна відправляти 1 раз на годину.
Увага !!! Пропозицію торгу можна відправляти 1 раз на годину.
1 235 у.о.-5%
1 170 у.о.-10%
1 105 у.о.-15%
1 040 у.о.-20%
975 у.о.-25%
910 у.о.-30%
Жила (m²):
120 m²
Кімнат:
4 -кімн.
Поверх:
5 пов.
Загальна (m²):
202 m²
Кухня (m²):
18 m²
Поверховість:
6
Будівництво:
2010 р.
Пропозиція:
Посередник
Тип стін:
Цегла
Тип будівлі:
Новобудова
Платежі:
1000-2000 грн
Паркування:
Відкрита
Планування:
Роздільні кімнати
Комісія:
З комісією
Стан:
Євро ремонт
Тип аренди:
Тривала оренда квартир
Зручності:
Інтернет, Меблі, Пральна машина, Холодильник, Телевізор, Кабельне ТБ, Кондиціонер, Праска, Телефон, Сигналізація, Домофон
Вимоги до постояльців:
Тільки дівчина, Тільки хлопець, Тільки студенти, Тільки сім'ям, Можна іноземцям, Можна з дітьми, Можна з тваринами, Док. що засвідчують особу
Відгуки про магазин
0 відгуків
Всі відгуки про магазин
Користувач Андрій Гудзюк розмістив оголошення у категорії Нерухомість, Оренда квартир у місті Львів, Львівська область. Він написав "Здаємо 3 кім VIP квартиру по вул Мушака( р-н Стрийського базару)", користувач оголосив вартість у 1 300 у.о. з можливістю торгу. Оголошення було розміщено 27 листопада 2022 р.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.
Ви також можете розмістити своє безкоштовне оголошення на нашій дошці безкоштовних оголошень Оголоша. Розміщуючи оголошення, ви можете вказувати вартість Вашого товару або послуги, вибирати стан товару, що продається, як нове або б/у, а також вказувати різні параметри в багатьох рубриках і категоріях сайту Оголоша.