Опубликовано:
Просмотрено: 95
Система зворотного осмосу Bregus® ProTech 75RG  - унікальний фільтр із застосуванням інноваційних фільтруючих матеріалів - вугільного волокна і міцних волокон целюлози та безелектричної помпи. Завдяки новітнім технологіям, нові картриджі, що автоматично забиваються,  самі оповістять Вас про необхідність заміни. Самі картриджі та мембрани Bregus® ProTech мають універсальний вигляд і компактний розмір. Крім того, компанія Bregus самостійно вживає заходів з охорони навколишнього середовища - компанія пропонує своїм клієнтам збір і утилізацію засобами компанії всіх відпрацьованих капсул моделей ProTech 75R и 75RG.
Переваги Bregus Protech 75RG:
Інноваційні фільтруючі матеріали забезпечують більшу фільтраційну поверхню, більш якісне поглинання, кращу якість очищеної води в порівнянні з аналогами.
Вугільне волокно в картриджах вугільної очистки має ще більшу поверхню адсорбції, ніж гранульоване вугілля.
Картриджі, що автоматично забиваються, сповістять про необхідність заміни.
Швидка заміна картриджів предочистки.
Більш довгий термін служби мембрани.
Помпа, що не потребує підключення до електроенергії.
Гарантія на корпуси і з'єднання 5 років.
Європейське виробництво, відповідність європейським директивам за якістю питної води та матеріалів, що контактують з питною водою та продуктами харчування.
Детальніше про переваги питних фільтрів Bregus® ProTech
Зручність в експлуатації фільтра забезпечують нові картриджі попередньої фільтрації систем зворотного осмосу третього покоління Bregus® ProTech. Картриджі механічного очищення на 70% складаються з харчового поліпропілену і на 30% з целюлози. При намоканні целюлоза набухає, її волокна затримують до 50% більше домішок, ніж всі відомі фільтри з поліпропілену.

Фільтруюча поверхня вугільного волокна вище, ніж у спеченого вугілля, що використовується у фільтрах першого покоління, і гранульованого вугілля, що використовується у фільтрах першого і другого покоління. Фільтрація хімічних домішок збільшена в шість разів в порівнянні з іншими типами вугілля. Через що маса вугілля в капсулі ProTech менше, ніж в інших фільтрах, але фільтруюча здатність картриджів вище.
Крім хлору, хлорорганічних сполук, пестицидів та гербіцидів, що очищаються спеченим і гранульованим вугіллям, вугільне волокно також очищає від радіонуклідів і працює як срібло проти бактерій. Вугілля у капсулі ProTech захищений додатковою оболонкою із поліпропілену 5 мкм завтовшки до 2 мм. 
Картриджі попереднього очищення блокуються при вичерпанні ресурсу. Таким чином клієнт визначає необхідність обслуговування свого питного фільтра.

Осмотична мембрана ProTech знаходиться в запаяному корпусі з швидким підключенням. Дана технологія застосована тільки в третьому поколінні систем зворотного осмосу. Швидке підключення дозволяє швидко і легко змінити мембрану, так само як і картриджі попереднього очищення, а запаяний корпус запобігає підміну мембрани Bregus® ProTech на більш дешеві мембрани в процесі транспортування та зберігання.

Осмотична мембрана має розмір пір 0,0001 мкм і швидкість фільтрації до 11 літрів на годину. Мембрана дає чисту воду, якість якої ще ніхто не зміг перевершити, і частина води з відфільтрованими домішками скидає в каналізацію. Термін експлуатації - до 5 років.
Відновлюючий картридж Alkaline легко підвищити рівень pH будь-якого напою до pH 9,8. Така лужна вода нейтралізує кислі іони, щоб зменшити рівень накопичених кислотних відходів у організмі, таким чином, сповільнюючи процеси старіння.
 
Комплектація системи зворотного осмосу Bregus® Protech 75RG включає накопичувальний бак з краником, кран для чистої води, помпу Bregus® Gravity Pump,  трійник підключення до системи, шланг 1/4 дюйма для підключення системи і хомут на злив брудної води, інструкція з гарантійним талоном.

www.multifilters.com.ua
Показать больше

Комментарии

Для того чтобы оставить комментарий, Войти или Регистрация.