Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 10855133
Просмотров объявления: 578
Просмотров
сегодня:0

Дизайн/ архитектура в Черновцах

Настінний водоспад, квартирний водоспад по склу, стіна з води в будинку - це мала частина послуг, які можуть виконати для Вас наші фахівці. Наша компанія - безсумнівний лідер в області аква дизайну. Звертаючись до кращих, ви отримуєте тільки кращі композиції в сфері інтер'єрного аква дизайну.
Виготовляючи декоративні водоспади по склу, ми завжди гармонійно поєднуємо та досягаємо необхідного результату. А саме, стильового напрямку, та вирішення поставленої замовником тематичної спрямованості в інтер'єрі.
Штучні водоспади по склу можуть вдало поділити приміщення на зони або ж акцентувати увагу на собі, візуально виділяючи інтер'єрну композицію підкреслюючи стильовий напрямок в інтер'єрі.
Їх робоча поверхня може бути з обох сторін скла, а за допомогою RGВ освітлення, вони не просто створюють затишок і комфорт в приміщенні, а можуть регулювати тон і візуальне сприйняття інтер'єру.
Створений нами водоспад по склу в інтер'єрі завжди буде виглядати стильно і красиво. Ми використовуємо матеріали з яскраво вираженою текстурою, яка дозволяє передати задум дизайнера і відповідає обраному стильовому напрямку.
Для наших клієнтів ми створюємо унікальні в усіх відношеннях водоспади по склу для будинку. Не залежно від того чи у Вас невелика квартира або навпаки, великий заміський будинок. Не турбуйтеся, наші водоспади гармонійно впишуться в Ваш інтер'єр, професійні дизайнери та декоратори нашої студії зроблять це на вищому рівні.

Наш Pinterest: https://www.pinterest.ru/designstudiomoskalenko/boards

Наши работы можно посмотреть здесь:https://design-moskalenko.com.ua/ua/portfolio/vodospady-po-sklu
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.