Завантаження

Рус
Акваріумістика

Акваріумістика в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Аквариум 200 литров
Продам аквариум на 200 литров,который поделён на 4 отсека. Подходит для разведения рыбы и для витрины магазина,с рыбками. Можно убрать перегородки и получится цельный, большой аквариум.
24.11.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Тварини > Акваріумістика
1 500 грн

Можливість влаштовувати собі щоденний відпочинок, насолоджуючись спогляданням неспішно плаваючих рибок в акваріумі подарує вам дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Помилково вважається, що акваріумістика - справа недешева і копітка, проте за допомогою нашого сайту ви зможете придбати все необхідне в Апостоловому за доступними цінами. Тут продаються не тільки тварини, а й товари для догляду за ними, нові або б/в.

У каталозі представлені найрізноманітніші рибки - від гуппі, даніо, мечоносців і моллинезий для початківців акваріумістів до таких, з якими зможуть впоратися тільки досвідчені професіонали. Реалізовані на веб-ресурсі інтелектуальна система пошуку і опція сортування, а також кілька фільтрів дозволяють оперативно відібрати товари по важливими показниками, наприклад, вартості або часу публікації в базі порталу. Це дозволяє купити бажане за найкращими цінами, економлячи гроші, час і сили.

Детальніше