Завантаження

Рус
Акваріумістика

Акваріумістика у Балті

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Монстера /Monstera Karstenianum ,  (Peru )
Продам рослину з фото . По запиту надам додаткові фото або відео .
21.11.2022
Балта, Одеська область
Тварини > Акваріумістика
3 200 грн
Лечинка риб осетрових порід
Завжди в продажі лечинка риб осетрових порід. Перейшла на активне харчування. Передаємо по всій Україні поїздом. 09******33 Ірина.
30.06.2022
Балта, Одеська область
Тварини > Акваріумістика
3 грн
Малёк рыб осетровых пород.
Принимаются заказы на оплодотворенную икру, лечинку, малёк рыб осетровых пород. Стерлядь, Русский, бестер, ленский, руслен, альбинос.тел. 80*******33 Ирина.
28.06.2022
Балта, Одеська область
Тварини > Акваріумістика
20 грн

Можливість влаштовувати собі щоденний відпочинок, насолоджуючись спогляданням неспішно плаваючих рибок в акваріумі подарує вам дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Помилково вважається, що акваріумістика - справа недешева і копітка, проте за допомогою нашого сайту ви зможете придбати все необхідне у Балті за доступними цінами. Тут продаються не тільки тварини, а й товари для догляду за ними, нові або б/в.

У каталозі представлені найрізноманітніші рибки - від гуппі, даніо, мечоносців і моллинезий для початківців акваріумістів до таких, з якими зможуть впоратися тільки досвідчені професіонали. Реалізовані на веб-ресурсі інтелектуальна система пошуку і опція сортування, а також кілька фільтрів дозволяють оперативно відібрати товари по важливими показниками, наприклад, вартості або часу публікації в базі порталу. Це дозволяє купити бажане за найкращими цінами, економлячи гроші, час і сили.

Детальніше