Завантаження

Рус
Бюро знахідок

Бюро знахідок у Балті

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Балта
Блендер та інші товари
Универсальный измельчитель Молния нержавеющая чаша 600 Вт кухонный блендер ZeplineЭтот небольшой, но очень полезный прибор буквально работает за вас: просто засыпьте ингредиенты в чашу, нажмите на кнопку, и он все сделает сам.Для крупной нарезки достаточно всего нескольких бы...
15.09.2022
Вербка, Вінницька область
Тварини > Бюро знахідок
Зникла кицька Бершадь
В Бершаді в районі стадіону зникла кицька. До рук йти не любить.з ЗЕЛЕНИМИ очима Особливі прикмети на фото. Пишіть, якщо хтось знайде, або бачив.
04.06.2022
Бершадь, Вінницька область
Тварини > Бюро знахідок

На жаль, домашні вихованці губляться на прогулянці, тікають з дому. Дошка оголошень Ogolosha.ua дозволить повернути додому потеряшку, адже сайт щодня відвідують тисячі користувачів, серед них обов'язково виявиться той, хто допоможе в пошуках улюбленця. Ресурс допоможе і тим, хто знайшов у Балті тварину - опублікуйте пост про це і чекайте, коли його побачить власник вихованця.

Публікації розміщуються на оголоша на будь-який необхідний термін, їх не видаляє адміністрацією. Кількість публікацій від одного аккаунта не обмежується. Використання веб-ресурсу абсолютно безкоштовне, розміщення інформації та її перегляд не вимагають оплати.

Для підвищення ефективності можна додатково розклеїти листівки про знахідку або втрати в районі, де загубилися або знайшлися собака, кіт або інша тварина.

Детальніше