Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Тварини

Тварини у Хоролі

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
Продам домашню свиню
Продам домашню свиню вагою 200+ кг. Лубенський, Пирятинський, Гребінківський, Чорнухинський, Лохвицький, Миргородський, Хорольський, Оржицький райони. Деталі за телефоном 0662496072.
11.10.2020
Хорол, Полтавська область
Тварини > Сільгосп тварини
42 грн
ТоргТорг
Продам овець, баранів та коз.Вся інформація по телефону
14.04.2018
Хорол, Полтавська область
Тварини > Сільгосп тварини
Договірна
Куплю дорого у населення ВРХ(Корів,биків,телиць,кіз,цапів,баранів,вимушений забій)!ДОРОГО!Виіжаємо швидко,працюємо чесно!
13.04.2018
Хорол, Полтавська область
Тварини > Сільгосп тварини
45 грн
ТоргТорг
Продам живую рыбу! Прям с водоема или с доставкой.В наличии (Карась, короп)
23.09.2017
Хорол, Полтавська область
Тварини > Інші тварини
Договірна

Домашні вихованці є в багатьох сім'ях. Спілкування з ними знімає стрес, дозволяє заспокоїтися і піднімає настрій, а дитину - навчить дбати про оточуючих.

Вибрати собаку, кішку, хом'яка, декоративного щура або черепаху у Хоролі допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. На сайті відкрито окремий розділ, в якому публікуються пости людей, які бажають купити, продати, віддати вихованця в добрі руки.

Кожній тварині, будь то щеня, кошеня, ігуана або папуга, необхідний спеціалізований корм, ємності для їжі і води, аксесуари для догляду. Все це ви знайдете в підрозділі «Зоотовари». Серед безлічі пропозицій можна підібрати потрібні товари за вигідними цінами, заощадити час та кошти.

Ваш улюбленець загубився? Обов'язково повідомте про це на оголоша, для цього існує спеціальний розділ «Бюро знахідок». Можливо, серед відвідувачів порталу знайдеться той, хто бачив вашу пропажу або зможе допомогти в пошуках.

Ресурс буде корисний також тим, хто хоче придбати або продати сільськогосподарських тварин. У базі даних містяться пропозиції від агропромислових компаній, фермерів, приватних продавців про продаж або купівлю великої та дрібної рогатої худоби, свиней, домашньої птиці, бджіл.

Усі позиції в каталозі розподілені за рубриками, що дозволяє відразу побачити все щодо необхідної тематики. Для швидкого підбору скористайтеся фільтрами, сортуванням, функцією пошуку, це дозволить не витрачати час на перегляд інформації, що не відповідає вашим вимогам.

Публікація оголошення безкоштовна для продавців і покупців. для будь-якого посту існує можливість додати докладний опис і фотографії.

Детальніше