Завантаження

Рус
Пташки

Птахи у Балті

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Породистые петухи
Продам породистых петухов: Джерсийский Гигант Ливенская Ситцевая Юрловская ГолосистаяПетушкам 4.5 месяца, цена за одного петуха 400-500 грн.
23.09.2022
Балта, Одеська область
Тварини > Пташки
400 грн

Популярність у Балті пернатих вихованців зрозуміла: доглядати за ними нескладно, вони не вимагають великих витрат на своє утримання, а радості доставляють стільки ж, скільки кішки, собаки або хом'ячки. Серед найпопулярніших птахів для домашнього вирощування - хвилясті папужки, канарки, какаду, нерозлучники. Всіх їх можна знайти в каталозі дошки оголошень Ogolosha.ua.

У цьому ж розділі представлені птахи не тільки декоративні, але і для присадибної розведення - від традиційних курей, качок і гусей до більш екзотичних порід: фазанів, перепелів, цесарок. Агропромислові підприємства, фермерські господарства та приватні продавці публікують тут пропозиції з продажу інкубаційних яєць, молодняку ​​і дорослих особин. Відшукати потрібне за кілька секунд дозволяють реалізовані на сайті «розумний» пошуковий механізм, фільтрація і опція сортування. Вони ж дають можливість швидко підібрати товари по бажаним параметрам - ціною, часу публікації в базі даних, найменуванню.

Детальніше