Завантаження

Рус
Тварини безкоштовно
Різновид тварин
Собаки
Коти
Птахи
Гризуни
Рептилії
Акваріумістика
Сільгосп тварини
Інші тварини

Тварини безкоштовно у Балті

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Пушистые беленькие котята породистые, их нужно видеть в реальности, умные с розовенькими ушками лапками и носиком
24.09.2022
Балта, Одеська область
Тварини > Тварини безкоштовно
Віддам кошенят в добрі руки безкоштовно
Віддам грайливих, веселих, розумних кошенят у турботливі, дбайливі руки. Виповнилася 2 місяці. День народження 1 травня. Їдять абсолютно все, ловлять миші :)
03.07.2022
Балта, Одеська область
Тварини > Тварини безкоштовно
50 грн

Ситуації, коли домашніх тварин доводиться прилаштовувати в новий будинок, нерідкі. Кішок, собак, папуг віддають через переїзд господарів в іншу країну або через раптово з'явившуся алергії на шерсть або пух. Найчастіше в таких випадках їх віддають даром. Так само роблять з недавно народженими безпородними кошенятами і цуценятами або ручними бездомними тваринами.

Дошка оголошень Ogolosha.ua допоможе вихованцеві знайти новий будинок у Балті. Сайт щодня відвідують тисячі людей, і серед них хтось обов'язково зацікавиться вашою пропозицією. Стане в нагоді ресурс і тим, хто шукає вихованця, але не має змоги витратитися на покупку.

Портал має лаконічний і зрозумілий інтерфейс, користуватися ним зручно і приємно. Кількість постів від одного автора може бути будь-яким. Використання сайту повністю безкоштовно, розміщення публікацій і їх вивчення не вимагають оплати.

Детальніше