Завантаження

Рус
Освіта/ Спорт

Освіта і спорт у Балаклаві

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Балаклава
Styrachka "C25" dlya korondoshey
Styrachka b/y. Polsivalsia vsego 5 let. No sam tovar v otlichnom sostoianii mogy ystypit 10 gruven.
13.09.2022
Санаторне, Крим
Бізнес та послуги > Освіта/ Спорт
Mirobase  - программа развития персонала
«Программный комплекс «Mirobase» позволяет: Проанализировать действия персонала Принять обоснованные кадровые решения Выявить риски в действиях сотрудников Обнаружить факторы, влияющие на продуктивность работы персонала Оптимизировать внутренние процессы и модели работы Сократить...
15.08.2022
Ялта, Крим
Бізнес та послуги > Освіта/ Спорт

Послуги в освітній сфері - одні з найбільш затребуваних у Балаклаві, адже їх потребують всі: дошкільнята, учні будь-якого класу школи, абітурієнти, студенти і навіть дорослі. В цьому розділі каталогу Ogolosha.ua ви знайдете пропозиції репетиторів іноземних мов, логопедів, фахівців з дошкільної або шкільної підготовки, організаторів водійських курсів, занять скорочитанням, фітнесом або будь-якою іншою цікавою справою.

Портал оголоша запрошує розмістити інформацію про себе компаніям та індивідуальним помічникам в навчанні, що пропонують навчання он-лайн або на дому. Розміщення поста займає не більше хвилини - просто введіть дані в особливій формі. При необхідності додайте розгорнутий словесний опис своїх послуг - це швидше приверне клієнтів. Користування дошкою не передбачає ніякої плати, розміщувати і дивитися оголошення пропонується абсолютно безкоштовно.

Детальніше