Завантаження

Рус
Обслуговування, ремонт техніки
Тип техніки
Телефони і смартфони
Комп'ютери
Побутова техніка
Фото і відеоапаратура
TV та відеотехніка
Аудіотехніка
Кліматична техніка
Ігрові приставки
Інша техніка

Обслуговування, ремонт техніки у Веселиновому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Веселинове
Техническое обслуживание и ремонт буровых установок с выездом
Осуществляем техническое обслуживание и ремонт буровых установок с выездом сервисных инженеров к буровой установке на объект Заказчика. Компания выполнит текущий, капитальный, срочный ремонт буровых установок. Сотрудники с опытом работы больше 10 лет. Оплата производится без НДС....
Позавчора в 08:17
Березівка, Одеська область
Бізнес та послуги > Обслуговування, ремонт техніки
Договірна
ОбмінОбмін
Осуществляю качественный ремонт стиральных машин и бытовых приборов, любой сложности. Микроволновки, хлебопечки, мультиварки, блендеры, миксеры, мясорубки, вентиляторы, дрели, электропилы, шуруповерта, молочные сепараторы и многое другое. Своя гарантия, выезд мастера на дом.
30.10.2021
Нова Одеса, Миколаївська область
Бізнес та послуги > Обслуговування, ремонт техніки
100 грн
150 грн

Все, що пов'язано з обслуговуванням побутової техніки у Веселиновому, ви знайдете на цій сторінці дошки оголошень Оголоша. Тут представлені пропозиції від сервісних компаній і приватних осіб, які здійснюють ремонт пральних машин, телевізорів, холодильників, іншої домашньої електроніки.

Якщо ваша техніка вже не підлягає ремонту, в рубриці електроніка можна вибрати іншу. Ogolosha.ua має широкий вибір телефонів, ноутбуків, ТВ, відео, аудіо, побутової техніки на будь-який гаманець і смак.

Продумана структура класифікації і простий дизайн сторінок дозволяють швидко орієнтуватися на сайті і відшукати потрібне.Користування ресурсом не передбачає ніякої плати, публікувати і дивитися інформацію пропонується абсолютно безкоштовно.

Розмістити публікацію на Оголоша може кожна фірма (майстерня, виробник, магазин) або фізособа. Це займе буквально одну-дві хвилини й доступно навіть недосвідченим інтернет-користувачам. Кількість постів від одного автора не обмежується, і вони не видаляються адміністрацією порталу з часом, залишаючись в каталозі на будь-який необхідний вам термін.

Детальніше