Завантаження

Рус
Перевезення/ оренда транспорту

Перевезення та аренда транспорту у Балті

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Поездки по городам и селам
Поездки и перевозки в ближайшие села или города, также центр, север и запад страны, звоните договоримся. Курьерские доставки по полной оплате сразу, услуги такси, в машине не курить, можно с животными в клетке
05.08.2022
Балта, Одеська область
Бізнес та послуги > Перевезення/ оренда транспорту
Оренда телескопічного навантажувача Manitou (Маніту)
Надаємо послуги оренди власного телескопічного навантажувача ManitouОренда телескопічного навантажувача Manitou буде актуальною для багатьох сфер діяльності: - підйомно-транспортної: подача конструкцій та їх позиціонування при складанні каркасів - будівельної: переміщення будь...
31.07.2022
Балта, Одеська область
Бізнес та послуги > Перевезення/ оренда транспорту

Існують послуги, які затребувані круглий рік, вантажні та пасажирські перевезення якраз відносяться до цієї категорії. Дошка оголошень оголоша допоможе вам вирішити будь-яку транспортну проблему у Балті. В її каталозі представлені сотні компаній і приватних осіб, що пропонують перевезення пасажирів або вантажів, а також прокат транспорту. Потрібна оренда автобуса, мікроавтобуса, легкової машини або вантажного транспорту різної вантажопідйомності? Все це зібрано на цій сторінці.

Просту будову порталу та механізм декількох фільтрів допомагають оперативно відшукати потрібне. Майже вся інформація супроводжується детальним описом і фотографією пропонованого автотранспортного засобу.

Ogolosha.ua стане в нагоді і власникам автопарків - тут вони обов'язково знайдуть клієнтів і завантажать роботою своїх співробітників. Опублікувати свою пропозицію - справа кількох хвилин, з цим впорається навіть недосвідчений користувач інтернету.

Детальніше