Завантаження

Рус
Продаж бізнесу

Продаж бізнесу в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Bitcoin Продам Дешево Срочно
Продам Биткоин Срочно цена 6500$ Просто так не писать Готов Купить Пиши Спасибо
22.10.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Бізнес та послуги > Продаж бізнесу
6 500 у.о.
Продам действующий магазин возможно в рострочку
Большой магазин с большим подсобным помещением и Большой гараж..Тёплый зимой и прохладно летом Возможно как хозяйственный так продуктовый магазин . открыть .Зарегистрирован как хозяйственный магазин..Возможно как склад или базой сделать место позволяет
31.08.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Бізнес та послуги > Продаж бізнесу
40 000 у.о.

Сьогодні в Апостоловому активно розвивається купівля-продаж готового бізнесу. Для підприємців-початківців покупка чинної справи - відмінний варіант: всі процеси вже налагоджені, підприємство вже пережило період становлення і почало приносити дохід. Це може бути як домашній бізнес, так і міні-виробництво з усім необхідним обладнанням, базою постачальників, штатом співробітників, готовим ринком збуту.

Всю інформацію в цій сфері ви знайдете в цій рубриці каталозі Оголоша. Запропонований на сайті розумний механізм пошуку, функція фільтрації і опція сортування дозволять моментально підібрати пропозиції по потрібних параметрах, наприклад, часу публікації на сайті або вартості.

Портал стане в нагоді і тим, хто націлений продати свою справу. Розміщення пропозиції забирає до хвилини - всього лише введіть інформацію в спеціальній формі. При необхідності словесний опис пропонується доповнити фотографіями обладнання або продукції, що випускається. Кількість постів від одного профілю не обмежена, і вони не блокуються адміністрацією дошки оголошень з часом, залишаючись в каталозі на будь-який потрібний термін.

Детальніше