Завантаження

Рус
Будівництво/ ремонт/ прибирання
Вид послуги

Сантехніка та комунікації у Баришівці

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Киев. Вызов сантехника-электрика
Вызов сантехника-электрика. Вызов/услуги электрика в городе. Недорого. Срочно. Электромонтажные работы. Звоните, договоримся. Профессиональный сантехник. Весь спектр сантехнических услуг. Даем 100% гарантию на работы. Звоните и Вызовите мастера на дом прямо сейчас! Лучшие мас...
27.07.2020
Баришівка, Київська область
Бізнес та послуги > Будівництво/ ремонт/ прибирання > Сантехніка /комунікації

Послуги сантехніка потрібні дуже часто. Неприємні ситуації з краном, що потік, засмічена каналізація, труба, що прорвало - трапляються частіше, ніж нам того хотілося б. А при ремонті будинку і квартири нерідко потрібно встановлювати новий унітаз або ванну. Майстер для виконання будь-яких сантехнічних робіт знайдеться у Баришівці в каталозі дошки оголошень Ogolosha.ua.

На сторінках сайту представлені пропозиції фахівців з реставрації ванн, заміни та ремонту металевих або поліетиленових труб, чищенні каналізації, монтажу системи опалення, встановлення бойлерів.

Вбудований розумний механізм пошуку, функція фільтрів і опція сортування дозволяють миттєво підібрати пропозиції по заданих критеріях - вартості, часу появи в базі даних, регіону. Якщо на оголоша немає зараз нічого, що вам сподобалося, просто подайте прохання про допомогу, коротко описавши проблему. Це відніме буквально хвилину і не зажадає оплати, і ви швидко знайдете фахівця, готового вам допомогти.

Детальніше