Завантаження

Рус
Будівництво/ ремонт/ прибирання
Вид послуги

Будівельні послуги у Балті

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Робота Будівництво ремонт
Делаем ремонтные работы, любой сложности, натяжные потолки качественно и быстро, цена договорная. Звоните обсудим +38********37 +38********81
10.06.2022
Балта, Одеська область
Бізнес та послуги > Будівництво/ ремонт/ прибирання > Будівельні послуги

За допомогою дошки Ogolosha.ua ви швидко знайдете хорошу будівельну бригаду. Каталог сайту містить сотні пропозицій про будівельні послуги від приватних осіб і компаній у Балті. Тут можна відшукати фахівця для виконання робіт під ключ або окремих операцій: утеплення фасаду, монтажу покриттів, заміни вхідних дверей. Жителі заміського будинку зможуть знайти тут інформацію про майстрів, що виконують вивезення землі, очищення септиків, поглиблення присадибних водойм, зміцнення ґрунтів.

Інтуїтивно зрозуміла структура ресурсу і механізм декількох фільтрів дозволяє оперативно знайти необхідну. Багато постів забезпечені фотознімками або описом попередніх робіт майстра, що допоможе визначитися з вибором. Якщо на оголоша немає необхідної послуги, просто розмістіть зустрічне оголошення з проханням про допомогу. Це забере не більше хвилини і не вимагає оплати.

Детальніше