Завантаження

Рус
Послуги перекладачів/ набір тексту

Послуги пеекладача, набір тексту у Баришівці

Звичайні оголошення

У багатьох життєвих ситуаціях -робочих і повсякденних - нам може знадобитися допомога перекладача з англійської, китайської, італійської, німецької та інших мов. Не завжди наших власних знань вистачає, щоб перевести медичний, юридичний, технічний документ. На допомогу прийдуть спеціалізовані бюро. Також можна замовити приватні послуги перекладача. Знайти їх у Баришівці допоможе портал Ogolosha.ua.

Ще в цій рубриці представлені пропозиції агентств й індивідуальних виконавців по набору текстів, послуг копірайтера. Ви працюєте в цій сфері? Опублікуйте відомості про себе, і ви обов'язково зустрінете свого замовника.

Не хочете створювати своє оголошення? Зазирніть в рубрику робота, вакансії і надсилайте своє резюме! Робота мрії вже давно чекає вас на Оголоша.

Кількість постів від одного автора не обмежується, вони не блокуються адміністрацією сайту з плином часу, залишаючись в базі даних в будь-який потрібний вам час. Оголоша має лаконічний і простий інтерфейс. Відшукати в каталозі інформацію або розміщувати оголошення здатний навіть недосвідчений інтернет-користувач.

Детальніше