Завантаження

Рус
Нерухомість

Продаж та оренда нерухомості у Бережанах

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Земельна ділянка
Продам дві земельні ділянки поруч для індивідуального садівництва, одна по 0,08 га, в урочищі "Жорниска"
Позавчора в 13:20
Бережани, Тернопільська область
Нерухомість > Продаж землі
8 500 у.о.
Продається будинок
Продається будинок в селі Рибники Бережанський р-н. Будинок знаходиться в центрі села.До поїзда 5хв. Будинок потребує ремонту,на подвір'ї гараж,курник, літня кухня, скважина.До хати підведена вода газ світло.
12 км.
29.06.2021
Бережани, Тернопільська область
Нерухомість > Продаж будинків > Продаж будинків за містом
Договірна

Серед нас немає людини, що жодного разу не стикалася б з угодами з нерухомістю. Хтось переїжджає в інший регіон і прагне продати старе житло, хтось, навпаки, купляє квартиру або будинок, тому що володіння ними – це надійний спосіб уберегтися від інфляції та примножити вкладені кошти. Чимало людей шукають житло, щоб орендувати його, інші бажають здати житлоплощу тим, хто потребують даху над головою.

Дошка оголошень ogolosha.ua стане джерелом цінної інформації для продавців та покупців у Бережанах. Каталог нерухомості у Бережанах допоможе всім зацікавленим просто і швидко продати або купити житло, здати або зняти його в оренду, поміняти його на інший варіант або автомобіль. Продумана структура, зручний інтерфейс, величезна база оголошень, що регулярно оновлюється – ось основні переваги ресурсу. Знайти потрібне дозволяє реалізована на сайті система пошуку з безліччю фільтрів.

Детальніше