Завантаження

Рус
Шукаю компаньйона

Спільна оренда житла в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Ищу жилплощадь.квартиру.комнату,компаньона
Доброе время суток.) Ищу комнату,квартиру,компаньона для совместного проживания.пол и возраст не имеют значения.временно.с вас порядочность,жилплощадь и продукты.с меня порядочность,уют,уборка и вкусный завтрак,обед, ужин). О себе.без вредных привычек. Взрослая.хороший собеседник...
29.07.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Нерухомість > Шукаю компаньйона

Знімання просторого якісного житла в хорошому районі сьогодні коштує дорого, тому багато людей шукають компаньйона для оренди квартири або сусіда на підселення. Спільне проживання дозволить істотно скоротити витрати.

Якщо немає можливості поселитися разом з друзями або знайомими, відшукати гідного руммейта для спільної оренди квартири можна на сайті Ogolosha.ua. Зручна система пошуку дозволить швидко знайти сусіда по квартирі, який не тільки розділить з вами орендну плату, але також стане приємним співрозмовником і, можливо, хорошим другом.

Ваше оголошення «шукаю руммейта в Апостоловому» на оголоша побачать тисячі користувачів, серед яких неодмінно знайдеться відповідний. Опублікувати пост про пошук компаньйона можна абсолютно безкоштовно, інформація буде розміщена на необмежений термін.

Детальніше