Завантаження

Рус
Шукаю компаньйона

Спільна оренда житла у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 5 оголошень
Ищу девушку от 30 лет для совместной аренды жилья (на примете Индонезия,Мексика,Филиппины,Шри-Ланка. Но если у тебя есть тоже варианты,то готова их рассмотреть).
23.10.2022
Павлоград, Дніпропетровська область
Нерухомість > Шукаю компаньйона
Ищу жилплощадь.квартиру.комнату,компаньона
Доброе время суток.) Ищу комнату,квартиру,компаньона для совместного проживания.пол и возраст не имеют значения.временно.с вас порядочность,жилплощадь и продукты.с меня порядочность,уют,уборка и вкусный завтрак,обед, ужин). О себе.без вредных привычек. Взрослая.хороший собеседник...
29.07.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Нерухомість > Шукаю компаньйона
Возьму в однокомнатную квартиру аккуратную, чистоплотную, адекватную, не глупую девушку до 25 лет для совместного проживания. 0986233370
26.02.2022
Дніпро, Дніпропетровська область
Нерухомість > Шукаю компаньйона
Ищу соседку для совместной аренды жилья. Я без вредных привычек, работаю.
17.01.2022
Дніпро, Дніпропетровська область
Нерухомість > Шукаю компаньйона
Ищу соседку для совместной аренды недорогого жилья.
30.12.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Нерухомість > Шукаю компаньйона

Знімання просторого якісного житла в хорошому районі сьогодні коштує дорого, тому багато людей шукають компаньйона для оренди квартири або сусіда на підселення. Спільне проживання дозволить істотно скоротити витрати.

Якщо немає можливості поселитися разом з друзями або знайомими, відшукати гідного руммейта для спільної оренди квартири можна на сайті Ogolosha.ua. Зручна система пошуку дозволить швидко знайти сусіда по квартирі, який не тільки розділить з вами орендну плату, але також стане приємним співрозмовником і, можливо, хорошим другом.

Ваше оголошення «шукаю руммейта у Дніпропетровській області» на оголоша побачать тисячі користувачів, серед яких неодмінно знайдеться відповідний. Опублікувати пост про пошук компаньйона можна абсолютно безкоштовно, інформація буде розміщена на необмежений термін.

Детальніше