Завантаження

Рус
Шукаю компаньйона

Спільна оренда житла у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Помощь в оформление документов любой недвижимости.  Разной сложности
Комплексный подход в решении вопросов связанных с объектами недвижимости.Оперативно и качественно.Большой опыт работы.Оплата нашей работы договорная, зависит от многих факторов и Ваших задач. Не сомневайтесь ценовая политика, более чем разумная , обязательно Вас прият...
13.01.2022
Краматорськ, Донецька область
Нерухомість > Шукаю компаньйона

Знімання просторого якісного житла в хорошому районі сьогодні коштує дорого, тому багато людей шукають компаньйона для оренди квартири або сусіда на підселення. Спільне проживання дозволить істотно скоротити витрати.

Якщо немає можливості поселитися разом з друзями або знайомими, відшукати гідного руммейта для спільної оренди квартири можна на сайті Ogolosha.ua. Зручна система пошуку дозволить швидко знайти сусіда по квартирі, який не тільки розділить з вами орендну плату, але також стане приємним співрозмовником і, можливо, хорошим другом.

Ваше оголошення «шукаю руммейта у Донецькій області» на оголоша побачать тисячі користувачів, серед яких неодмінно знайдеться відповідний. Опублікувати пост про пошук компаньйона можна абсолютно безкоштовно, інформація буде розміщена на необмежений термін.

Детальніше