Завантаження

Рус
Шукаю компаньйона

Спільна оренда житла у Високому

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Високий
Предлагаю  открытие бизнеса в ЕС.
Недорого продаются различные помещения под бизнес в Литве. Квартиры также продаются При создании бизнеса в Литве вы получите финансовую поддержку ЕС для открытия бизнеса, которую не нужно возвращать. Никаких налогов не потребуется при экспорте товаров в другие страны ЕС. Конт...
17.08.2022
Харків, Харківська область
Нерухомість > Шукаю компаньйона
Ищу соседку. С меня квартира. С тебя уборка.
Приезжаю скоро жить в ваш город. Буду снимать однокомнатную квартиру. Ищу хорошую соседку без детей и парней. Будешь жить бесплатно и готовить вечерами борщ. Жду твоё фото в телеграм: maxnavsegda
03.01.2022
Харків, Харківська область
Нерухомість > Шукаю компаньйона
Чугуев, центр, ул. Староникольская 46. Ищу компаньона, на совместное проживания. В комнате только сделали ремонт, есть балкон, бойлер, стиральная машина, интернет, телевизор.
09.11.2021
Чугуїв, Харківська область
Нерухомість > Шукаю компаньйона
Партнер. Ищу Помещение, Здание Без Ремонта. Возьму в Аренду Ресторан
Коммерческая недвижимость и готовый бизнесИнформация на https://proriat-realestate.com/ru
08.10.2021
Харків, Харківська область
Нерухомість > Шукаю компаньйона

Знімання просторого якісного житла в хорошому районі сьогодні коштує дорого, тому багато людей шукають компаньйона для оренди квартири або сусіда на підселення. Спільне проживання дозволить істотно скоротити витрати.

Якщо немає можливості поселитися разом з друзями або знайомими, відшукати гідного руммейта для спільної оренди квартири можна на сайті Ogolosha.ua. Зручна система пошуку дозволить швидко знайти сусіда по квартирі, який не тільки розділить з вами орендну плату, але також стане приємним співрозмовником і, можливо, хорошим другом.

Ваше оголошення «шукаю руммейта у Високому» на оголоша побачать тисячі користувачів, серед яких неодмінно знайдеться відповідний. Опублікувати пост про пошук компаньйона можна абсолютно безкоштовно, інформація буде розміщена на необмежений термін.

Детальніше