Завантаження

Рус
Обмін нерухомості
Стан
Євро ремонт
Косметич. ремонт
Житловий
Потребує ремонту

Обмін нерухомості у Глобиному

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Глобине
Обміняю будинок в с.Вільна Терешківка 6 км від знака Кременчук на 2х кімнатну квартиру.В будинку газ, вода, санвузол, косметичний ремонт.Вікна металопластикові, будинок утеплений.Літня кухня, сарай, гараж.Огород и великий садок. Деталі за телефоном 0983046457
29.09.2022
Кременчук, Полтавська область
Нерухомість > Обмін нерухомості
Приміщення в районі Крюкова
Цегляна приміщення 150 м2., В приватній власності, земельна ділянка 350 м2 з власним заїздом, воротами і огорожею. Свобідного призначення. Документи готові до відчуження. Детальніше по тел;
Житловий
07.11.2021
Кременчук, Полтавська область
Нерухомість > Обмін нерухомості
ОбмінОбмін

Обмін нерухомості - досить поширений спосіб придбання квартири або будинку у Глобиному. У цьому випадку два власника обмінюються належною їм житловою площею. Найпопулярніші варіанти - обмін квартир з доплатою для поліпшення житлових умов, будинки на квартиру і навпаки.

На оголоша ви знайдете велику кількість пропозицій по обміну житла, серед яких обов'язково знайдеться «ваш» варіант. Скоротити час на підбір відповідних оголошень допоможуть фільтри і функція швидкого пошуку, з їх допомогою можна відібрати тільки ті публікації, які задовольняють вашим вимогам.

Сайт Ogolosha.ua має зрозумілу структуру, не перевантажений непотрібними деталями. Всі пости публікуються безкоштовно і без обмежень за кількістю або після закінчення терміну розміщення.

Детальніше