Завантаження

Рус
Продаж будинків
Розташування будинку
Кімнат
1
2
3
4
5
6
7+
Комісія
З комісією
Без комісії
Розстрочка/кредит
Так
Ні
Стан
Євро ремонт
Косметич. ремонт
Житловий
Потребує ремонту

Продаж будинків в місті у Чорноморському

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Продажа (обмен) дома в пос. Черноморское (АР Крым)
пос. Черноморское, 3-этажный дом из ракушечника, 34834 м2, зем. уч-к 7,89с. Утеплен минеральной ватой 50мм.Крыша - битумная черепица, американского производства, мансардный этаж утеплен минватой толщиной 150мм, проведена гидроизоляция. Окна металлопластиковые. Все паровое отопле...
13.03.2022
Чорноморське, Крим
Нерухомість > Продаж будинків > Продаж будинків в місті
230 000 у.о.
ТоргТорг

Приватний будинок в межах міста - це можливість жити ближче до природи, але мати можливість користуватися всією міською інфраструктурою. Тому сьогодні багато покупців вирішують купити не квартиру, а будинок в місті.

На Ogolosha.ua представлено безліч пропозицій купити будинок в межах міста. Щоб скоротити час на пошуки потрібного варіанту, скористайтеся системою фільтрів. Загальний перелік оголошень сортується за такими критеріями, як розташування об'єкта, площа будівлі та ділянки, кількість житлових приміщень і іншим параметрам.

Оголоша буде цікава і тим, хто хоче продати приватний будинок або дачу в межах міста. Кожен день на сайт приходять тисячі відвідувачів, які цікавляться покупкою нерухомості у Чорноморському. Інформація розміщується безкоштовно, число постів і термін їх розміщення не обмежується.

Детальніше