Завантаження

Рус
Продаж землі
Тип ділянки
Під індивідуальне будівництво
Під сад/город
Сільгосп. призначення
Пром. призначення

Продаж землі у Високому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Земля, Харьковская область пос. Высокий
Продажа земельного участка (ID:KV275) кадастровый номер 63*****700:00:002:0343, площадью 0,1380 га, по адресу: Харьковская обл., Харьковский район, пос.Высокий, ул.Владимирская, 7. Дополнительную информацию можно посмотреть здесь: https://zalog.pumb.ua/ru/product/item/Areas/1279...
29.09.2022
Високий, Харківська область
Нерухомість > Продаж землі
161 786 грн

Продаж земельних ділянок цікавить багатьох у Високому. Одні хочуть продати землю, а інші - купити її для будівництва приватного будинку, інші - для вирощування фруктів і овочів, а третім він необхідний для ведення підприємницької діяльності. Тому оголошення цієї рубрики на Ogolosha.ua - одні з найбільш відвідуваних.

Система фільтрів дозволяє миттєво підібрати позиції, які відповідають певним вимогам. Можна вказати тип і площу наділу, необхідну відстань до міста, ціновий діапазон. Це дозволить не витрачати час на перегляд свідомо не відповідних варіантів.

Інформація на оголоше публікується безкоштовно та на необмежений термін. На сайт щодня заходить безліч людей, які збираються придбати землю. Можливо, серед них є і ваш покупець!

Детальніше