Завантаження

Рус
Обмін

Обмін у Тернопільській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Куплю счетчики гейгера мюллера СБМ-20 и дозиметры СССР, СНГ СБТ10 СТС5
мои контакты: +38(068)665-11-94 телефон/Viber/WhatsApp/Telegram store24.in.ua@gmail.comКуплю счетчики гейгера,детекторы,кристаллы дозиметры от 1 до 500 долларов за штуку!!!:СБМ-20 (СБМ20), СБМ-21,СНМ-18, СИ-39Г Куплю срочно любые дозиметры производства СССР, СНГ и импо...
09.09.2021
Тернопіль, Тернопільська область
Обмін
ОбмінОбмін

Обмін товарами або послугами - відмінний спосіб отримати бажане без фінансових вкладень, за бартером, на порталі Ogolosha.ua можна безкоштовно опублікувати оголошення про обмін речами або знайти того, хто бажає обміняти щось у Тернопільській області.

У багатьох людей вдома є предмети, якими вони не користуються з яких-небудь причин, причому їх кількість постійно зростає. Сайт дозволить позбутися від непотрібного і отримати натомість дійсно необхідне. Це популярний сьогодні варіант економії бюджету і розумного споживання ресурсів.

Обмінюватися на ogolosha можна чим завгодно, починаючи від одягу, книг і побутової техніки до квартир, машин, земельних ділянок. Публікація відомостей займає лічені секунди, розміщувати пости абсолютно без оплати можуть приватні особи і компанії.

Детальніше