Завантаження

Рус
Дитячий світ

Дитячий світ у Баришівці

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Дитяча коляска
Коляска в отличном состоянии, после одного ребенка. В комплекте люлька для грудничка и сидячая, направление можно менять. Передние колеса поворотные. Колеса не надувные, что исключает их повреждения, качество отличное. Коляска подходит как для мальчика так и для девочки. В компле...
Сьогодні в 09:12
Баришівка, Київська область
Дитячий світ > Дитячі коляски
5 100 грн
ТоргТорг

Дитячих товарів (нових і таких, що були у вжитку) зазвичай купується набагато більше, ніж дорослих. Це можна пояснити: дитина швидко виростає з одягу, кокона, шезлонга, коляски. А деякі предмети, наприклад, ходунки або розвиваючі килимки просто стають непотрібними. З іншого боку, з віком з'являється потреба в абсолютно нових речах: беговелі або самокаті, мольберті, домашньої парті. Багато батьків керуються правилом: перш, ніж купити щось нове, потрібно продати щось старе. На допомогу прийде дошка оголошень ogolosha.ua. Вона вирішить проблему разхаращування будинку від вже непотрібних дитячих речей та допоможе швидко знайти необхідний товар. А ще це значна економія сімейного бюджету: продавці зароблять зайву копійчину, а покупці не переплатять, як при придбанні нової речі.

Цей ресурс пропонує величезну базу пропозицій у Баришівці з продажу та купівлі дитячих товарів, нових та тих, що були у вжитку. Щодня в каталозі сайту з'являється безліч нових оголошень, й переглядати їх та розміщувати можна абсолютно безкоштовно!

Детальніше