Завантаження

Рус
Дитячі коляски

Дитячі коляски у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 5 оголошень
Продам детскую коляску 2в1 mima xari
Продам отличную коляску , оригинальная покупали у офицеалов, есть документы и чек!Есть небольшие царапины на металических частях! По ходовым пораметрам ни каких нареканий, останетесь довольны!
03.10.2021
Бахмут (Артемівськ), Донецька область
Дитячий світ > Дитячі коляски
7 000 грн
ТоргТорг
Продам детскую коляску
Детская коляска трансформер в хорошем состоянии
05.09.2021
Слов'янськ, Донецька область
Дитячий світ > Дитячі коляски
3 500 грн
ТоргТорг
Коляска 2 в 1 Carrello Epica
Продам колясочку 2 в 1. Люлькой пользовались 4месяца... Коляска в хорошем состоянии .... Есть незначительные царапины на раме и внутри корзины протерта лейба о кол-во кг . Больше информации в лс
10.08.2021
Маріуполь, Донецька область
Дитячий світ > Дитячі коляски
Договірна
Продам детскую коляску
Детская коляска, с регулировкой положения.
07.07.2021
Краматорськ, Донецька область
Дитячий світ > Дитячі коляски
2000 грн
1 700 грн
ТоргТорг
Коляска 2 в 1 Anmar Hammer
Общие характеристики:Тип универсальная,Механизм складывания книжка,Количество колес 4,Различная ширина осей,Колеса надувные резиновые,Регулируемая по высоте ручка из эко-кожи. Шасси Anmar Hamer: Система амортизации пружины,чтобы малыш не ощущал неровности дорог,Поворотные перед...
28.06.2021
Маріуполь, Донецька область
Дитячий світ > Дитячі коляски
4 000 грн
ТоргТорг

Купівля дитячого візка - відповідальний захід, адже в ній малюк щодня проводить чимало часу. Цей засіб транспорту має бути затишним, комфортним і безпечним, а також зручним у використанні для батьків.

На оголоша представлений широкий вибір моделей для новонароджених, трансформерів, прогулянкових варіантів і інших варіацій різної конструкції, дизайну і функціональності у Донецькій області. Оскільки таке придбання - вагома стаття витрат, щоб заощадити, можна недорого купити коляску бу в відмінному стані. Підбирайте необхідну за допомогою вбудованої системи фільтрів, вони дозволять не витрачати час на перегляд непотрібної інформації.

Ogolosha.ua - це ще й безкоштовний комісійний магазин. За публікацію оголошень на сайті не потрібно нічого платити, при цьому кількість постів і термін їх розміщення не обмежується.

Детальніше