Завантаження

Рус
Дитячий транспорт

Дитячий транспорт у Баришівці

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Електромобіль BMW
Мощность двигателя - 2 х 25 Вт. Максимальная грузоподъемность - 30 кг. Максимальноя скорость - до 5 км/час. Открываются двери. Автомобиль пpивoдитcя в движeниe нoжнoй пeдaлью или с пульта дистанционного управления (Bluetooth 2.4G). Разные световые и звуковые эффекты: свет фар, ме...
12.02.2019
Баришівка, Київська область
Дитячий світ > Дитячий транспорт
3 700 грн
Новий товар
ТоргТорг

Катання на велосипеді або самокаті сприяє фізичному і розумовому розвитку дитини. Під час пересування тренуються всі м'язи тіла, розвивається координація рухів і вміння приймати рішення.

На сайті Ogolosha.ua можна підібрати і купити транспорт для дітей будь-якого віку за адекватними цінами у Баришівці. Тут є три-і двоколісні велосипеди, беговел, ролики, скейтборд, самокати з двома, трьома і чотирма колесами і багато іншого.

Якщо на новий дитячий транспорт не вистачає грошей, на оголоша можна що-небудь підібрати бу в хорошому стані і за доступною вартістю. Велика кількість пропозицій дозволить зробити оптимальний вибір з урахуванням вікових особливостей та індивідуальних переваг дитини.

Портал також допоможе продати те, з чого маленький власник вже виріс. Розміщення інформації здійснюється безкоштовно, при цьому немає обмежень по числу публікацій і терміну їх відображення в базі даних.

Детальніше