Завантаження

Рус
Меблі
Вид меблів

Меблі для спальні у Баришівці

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Кровать металлическая ссср, полуторка.
Срочно продается кровать металлическая полуторка СССР в неплохом состоянии. Кровать находиться в пгт. Барышевка. Продается в связи с продажей дома и земельного участка. Фото временно не родное, родное фото будет в конце недели.Кровать металлическая полуторка СССР. Почти за да...
30.07.2020
Баришівка, Київська область
Дім і сад > Меблі > Меблі для спальні
300 грн

Портал Ogolosha.ua пропонує у Баришівці меблі для спальні - каталог з цінами і описами ви побачите на цій сторінці. Тут можна купити спальню б/ в з магазину або безпосередньо від виробника, в будь-якому дизайнерському та  відтінковому вирішенні.

У базі даних - безліч пропозицій про покупку і продаж, зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить миттєво відшукати потрібне. Розумний механізм пошуку за лічені секунди відфільтровує позиції за будь-яким важливим вам критерієм, наприклад, вартості або наявності супроводжуючого фото. При бажанні можна відсортувати оголошення по часу їх появи на сайті.
Тут ви знайдете як стандартний меблевий гарнітур - ліжко з тумбочками і шафу для одягу, так і додаткові предмети обстановки - комод, туалетний столик, пуф.

Детальніше