Завантаження

Рус
Меблі
Вид меблів

Офісні меблі у Тернопільській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Сейф бухгалтерский Б-100ТУ
Размеры (мм): 1000х400х350 В бухгалтерском сейфе предусмотрена полка, которая может быть установлена таким образом, чтобы становились папки типа «Корона» или же по середине, также встроено внутреннее запираемое отделение (трейзер).Усилие двери: дополнительно вваренной трубо...
Інші офісні меблі
Позавчора в 11:11
Тернопіль, Тернопільська область
Дім і сад > Меблі > Офісні меблі
3576 грн
5 238 грн
Новий товар
ТоргТорг
Офісне крісло
Продам офісне крісло. Стан нового. Оббивка шкірзам. Колір коричневий. Деталі по телеф.
Крісла /стільці
17.07.2021
Тернопіль, Тернопільська область
Дім і сад > Меблі > Офісні меблі
650 грн
ТоргТорг

Офісні меблі повинны бути зручними, практичними, довговічними і при цьому мати лаконічний елегантний дизайн. Всі пропозиції щодо купівлі та продажу цих предметів у Тернопільській області на одній сторінці - це дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua.

Цей сайт допоможе вам продати або купити меблідля офісу - бу від приватних продавців або нову від магазинів і меблевих фабрик. У каталозі представлені стільці, письмові і комп'ютерні столи, різноманітні шафи, тумби і полиці. Ви можете придбати окремий предмет або відразу цілий комплект, щоб облаштувати робочі місця для персоналу, кабінет керівника, переговорну, зону ресепшен, а також домашній офіс.

Користуватися порталом дуже зручно. Знайти потрібну за кілька секунд, відфільтрувати і розсортувати всі позиції у важливій для вас критерієм (ціна, стан речі, час появи в базі даних) дозволить вбудований механізм «розумного» пошуку.

Детальніше