Завантаження

Рус
Будівництво/ ремонт
Вид товару
Сантехніка
Електрика
Вентиляція
Вікна / двері/ скло/ дзеркала
Опалення
Оздобл. та облиц. матеріали
Лакофарбові матеріали
Металопрокат/арматура
Цегла/ бетон/ піноблоки
Елементи кріплення
Пиломатеріали
Інші будматеріали

Будівництво та матеріали для ремонту у Жашкові

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
ПБ 57, ПК 63, ПК 87 Плити Перекриття Плиты Перекрытия Киев 20% знижка
Виготовляємо і реалізовуємо дуже якісні Плити Перекриття і організовуємо доставку в Київ і околиці.Хороша ціна і якісна продукція 450 марки бетону!Паспорт якості надається!Всі фабричні розміри ДСТУ.Опалубні і безопалубні від 2 до 12м довжиною.Дуже хороша ці...
Інші будматеріали
28.09.2023
Жашків, Черкаська область
Дім і сад > Будівництво/ ремонт
1 214 грн
Найвища якість
Дорожні плити з доставкою, ПДВ, ПД 60-20, ПАГ 14 та ін
Продаємо залізобетонні вироби високої якості. До вашої уваги Плита Дорожна залізобетонна 6 на 2 м, висотою 14 см. Доставка в Вінницю і по області. Також є дорожні плити інших розмірів, уточнюйте.Продукція заводська, сертифікована ДСТУ і набрана 100% своєї міцності і надійснос...
Інші будматеріали
28.09.2023
Жашків, Черкаська область
Дім і сад > Будівництво/ ремонт
928 грн
Найвища якість

Купити все для будівництва та ремонту у Жашкові. Безкоштовні оголошення

Якщо ви вирішили почати будівництво будинку, сараю, прибудови або чого-небудь; вирішили зробити ремонт в квартирі - в першу чергу, виникає питання, де вигідно купити матеріали для будівництва та ремонтних робіт?

Знайти пропозиції на тему: продам будматеріали і товари для ремонту у Жашкові, ви зможете в рубриці «Будівництво/ ремонт» на безкоштовній дошці оголошень ogolosha. Тут ви зможете продати або купити: мийки, труби, пісок, бетон, розчини, плитку, природний камінь, цегла, радіатори, вікна, двері, фарби, брус, дошки, покрівельні та кріпильні матеріали, арматуру і багато іншого.

При покупці будматеріалів і товарів для ремонту кожен з нас бажає заощадити. Купити матеріали у приватних осіб набагато дешевше, на відміну від покупки в магазині.

Серед пропозицій також можуть бути оголошення про продаж б/в матеріалів для ремонту або б/в будматеріалів. Багато закуповують будматеріали з надлишком, щоб вистачило і часто залишається зайве. Залишки матеріалів продають значно дешевше їх первісної вартості. Тому купувати на дошці оголошень буває набагато вигідніше! Також не забудьте зазирнути в рубрику "Віддам безкоштовно", де можна знайти необхідні матеріали безкоштовно, а що б вивезти товар, загляньте в рубрику "Перевезення/ оренда транспорту", де ви зможете знайти оптимальний для себе варіант.

Також користувачі сайту ogolosha.ua можуть розмістити оголошення, ознайомитися з цінами на даний вид товару і швидко продати будматеріали або товари для ремонту.

Купуйте і продавайте будматеріали і товари для ремонту у Жашкові разом з OGOLOSHA.UA!

Детальніше