Завантаження

Рус
Аксесуари та комплектуючі

Аксесуари та комплектуючі для техніки у Бережанах

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Автоматика Gant IZ600 для откатных  ворот
Привод Gant IZ-600 - комплект автоматики для откатных ворот с весом створки до 600 кг, IP 54, 220 В, с магнитными концевыми выключателями.Электроприводы для откатных ворот компании Gant IZ-600 отлично зарекомендовали себя на рынке автоматики для открытия откатных ворот. Преим...
03.02.2022
Бережани, Тернопільська область
Електроніка > Аксесуари та комплектуючі
297 у.о.
Новий товар
ТоргТорг

Домашній електроніці властиво ламатися, це передбачає придбання запчастин для ремонту, адже необхідні комплектуючі не завжди є в наявності у вашому населеному пункті. Потрібен пошук деталей й тим, хто вважає за краще ремонтувати прилади самостійно. На допомогу прийде дошка оголошень ogolosha.ua, в базі якої представлена безліч пропозицій з купівлі чи продажу аксесуарів та запасних частин для побутової техніки у Бережанах.

Допоможе сайт також продавцям: магазинам, майстерням, фірмам-виробникам. Їхні оголошення розміщуються в каталозі безкоштовно, на потрібний період (за замовчуванням – безстроково). Чимало пропозицій надходить від приватних осіб, у яких техніка зламалася настільки серйозно, що зовсім не підлягає полагодженню, тому може бути лише розібрана на окремі вузли та продана по частинах.

Детальніше