Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Аксесуари та комплектуючі

Аксесуари та комплектуючі для техніки у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 4 оголошення
Продам магнитную ленту
Продам магнитную ленту
10.08.2018
Лисичанськ, Луганська область
Електроніка > Аксесуари та комплектуючі
Договірна
Продам противогаз
Продам противогаз в номальном состоянии
10.08.2018
Лисичанськ, Луганська область
Електроніка > Аксесуари та комплектуючі
150 грн
ТоргТорг
BMS контроллер для li-ion 1s 2s 3s 4s
4S (для четырех аккумуляторов без балансира) - 70грн 14.4 В 14.8 В 16.8 В Рабочий ток: 15A, мгновенный ток до 30А Основные функции: функция защиты от перезаряда, переразряда защиты, защита от короткого замыкания, перегрузки по току. плата без балансира.4S (для четырех аккумулят...
06.04.2018
Рубіжне, Луганська область
Електроніка > Аксесуари та комплектуючі
15 грн
Новий товар
Видеокарта PowerColor Radeon HD7770 1GB GDDR5
Стояла в корпусе напичканом вентиляторами. При стресс тесте температура не выше 66 градусов. Система охлаждения не снималась, не гудит, не шумит. Не реболилась и т. д. AMD до сих пор выпускает драйвера под эту серию.Частота памяти 4500 МГц Частота ядра 1000 МГц Объем памяти 1 Г...
24.07.2017
Луганськ, Луганська область
Електроніка > Аксесуари та комплектуючі
1 690 грн

Домашній електроніці властиво ламатися, це передбачає придбання запчастин для ремонту, адже необхідні комплектуючі не завжди є в наявності у вашому населеному пункті. Потрібен пошук деталей й тим, хто вважає за краще ремонтувати прилади самостійно. На допомогу прийде дошка оголошень ogolosha.ua, в базі якої представлена безліч пропозицій з купівлі чи продажу аксесуарів та запасних частин для побутової техніки у Луганській області.

Допоможе сайт також продавцям: магазинам, майстерням, фірмам-виробникам. Їхні оголошення розміщуються в каталозі безкоштовно, на потрібний період (за замовчуванням – безстроково). Чимало пропозицій надходить від приватних осіб, у яких техніка зламалася настільки серйозно, що зовсім не підлягає полагодженню, тому може бути лише розібрана на окремі вузли та продана по частинах.

Детальніше