Завантаження

Рус
Аудіотехніка
Вид аудіотехніки

Акустичні системи в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Акустика мультимедійна Lojitech z120
В ідеальному стані. Пройшли тест біля ноута. Слідів використання немає. Поєднання розміру і частотних характеристик майже унікальне.
09.11.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Аудіотехніка > Акустичні системи
490 грн
Колонки акустические трехполосные
Продам колонки в рабочем состоянии. Колонки играют хорошо, не хрипят, не затирают. В каждой колонке стоит 2гд-36, 3гд-38е, 3гдш2-4.Отправлю как по Украине, так и за её пределы.
13.08.2021
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Аудіотехніка > Акустичні системи
1 800 грн
ТоргТорг

Для комфортного сприйняття звуку необхідні акустичні системи. Їхні портативні моделі дозволяють насолоджуватися улюбленою музикою поза домом, а стаціонарні варіанти перетворять звичайні домашні посиденьки в відмінне дозвілля під улюблені фільми або аудіокомпозиції.

Незалежно від смаків покупця, придбання занадто дешевого обладнання не виправдає його надій щодо якості звуку. Аудіосистеми – це досить дорогі пристрої, тому є сенс розглянути можливість покупки вживаного варіанту.

Дошка оголошень ogolosha.ua пропонує широкий вибір акустичних систем в Апостоловому – мобільні та домашні, з механічним керуванням чи дистанційним пультом. Але якщо ви хочете стати власником нового товару, тут є й акустика із магазину. Просто при пошуку потрібного відсортуйте всі пропозиції за станом предмету.

Детальніше