Завантаження

Рус
Аудіотехніка
Вид аудіотехніки

Портативна акустика у Високому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Колонка с bluetoth, MP3 и USB-зарядкой 2 режима света на аккумуляторах
Колонка с bluetoth, MP3 и USB-зарядкой с 2-мя режимами света SG-1741C - замечательная портативная колонка со светомузыкой. Станет отличным дополнением для любого праздника. Подойдет как для детей, так и для взрослых.Заказать можно на сайте ynafani.com.ua или оформить олх-пересы...
03.09.2022
Високий, Харківська область
Електроніка > Аудіотехніка > Портативна акустика
299 грн

Портативна акустика дозволяє прослуховувати аудіофайли в будь-якому зручному місці. Багато моделей таких колонок функціонують без підключення до електричної мережі, деякі надають можливість зарядити від себе телефон або інший гаджет, є варіанти із мікрофоном, дисплеєм, еквалайзером, вбудованим FM-радіоприймачем. Ці пристрої мають невелику вагу, компактні, й це позитивно впливає на їхню мобільність.

Купити чи продати портативну акустику у Високому можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. Пропозиції в її каталозі розміщують приватні особи та компанії – магазини, ремонтні майстерні, виробники електроніки. Користуватися ресурсом продавцям та покупцям можна абсолютно безкоштовно. Потрібний товар швидко знайде реалізована в каталозі система пошуку. Користувач може переглядати позиції в довільному порядку або відсортувати їх за кількома параметрами: бажаною ціною, станом девайсу, часом появи інформації про нього в базі даних сайту.

Детальніше