Завантаження

Рус
Фото/ відео
Тип товару

Плівкові фотоапарати у Миколаївській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Фотоаппарат Zorki 10 объектив ИНДУСТАР 63, объектив И50У
Фотоаппарат Zorki 10 объектив ИНДУСТАР 63. 2,8/45. Объектив И50У, производство СССР
11.06.2021
Миколаїв, Миколаївська область
Електроніка > Фото/ відео > Плівкові фотоапарати
300 грн
ТоргТорг
ОбмінОбмін
Фотоаппарат ретро ZEISS IKON IKONTA или обмен
Вот такой старинный фотик, достался в "наследство от бабушки". - Предупреждение - НАЛОЖЕННЫМ платежом ничего НЕ ОТПРАВЛЯЮ. Или заказ через "Купить с доставкой!" - Или - частичная предоплата. - Пленочный складной фотоаппарат среднего формата Zeiss Ikon Ikonta с объектив...
30.04.2021
Миколаїв, Миколаївська область
Електроніка > Фото/ відео > Плівкові фотоапарати
1 750 грн

Незважаючи на широке поширення цифрової техніки, плівкові фотоапарати продовжують користуватися значним попитом. Це пояснюється багатьма причинами, наприклад, шкальні моделі люблять починаючі фотографи-любителі за простоту роботи з ними. Далекомірні варіанти відрізняються гнучким налаштуванням параметрів зйомок, особливо чіткою передачею кольору, можливістю змінювати об'єктиви. А дзеркальні фотокамери, що володіють великим функціоналом та вміють робити висококласні знімки в будь-яких умовах – вибір професіоналів.

Купити чи продати плівковий фотоапарат у Миколаївській області можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. На її сторінках представлені вживані та нові товари, інформацію тут розміщують приватні особи, магазини, сервісні майстерні – для будь-якого користувача ця операція абсолютно безкоштовна, позиції «висять» в базі сайту увесь необхідний термін. Відвідування порталу покупцями також не вимагає оплати. Відшукати в каталозі потрібне не складе труднощів, якщо скористатися вбудованою системою пошуку та декількома фільтрами. Іншу фототехніку та відеотехніку можна знайти в рубриці "фото й відео".

Детальніше