Завантаження

Рус
Фото/ відео
Тип товару

Плівкові фотоапарати у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Фотоаппарат ЗЕНИТ-Е со  вспышкой
Продам фотоаппарат Зенит-Е 80-годов выпуска в хорошем состоянии в комплекте с фотовспышкой Чайка,которая работает от сети,а так же и от батареек.ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ Формат кадра — 24×36 мм Ширина перфорированной пленки — 35 мм Число кадров — 36 Выдержки затвора — о...
06.09.2023
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Фото/ відео > Плівкові фотоапарати
1100 грн
1 000 грн
ТоргТорг
Фотоаппарат
В рабочем состоянии. Самсунг тоже в рабочем.
07.07.2023
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Фото/ відео > Плівкові фотоапарати
100 грн

Незважаючи на широке поширення цифрової техніки, плівкові фотоапарати продовжують користуватися значним попитом. Це пояснюється багатьма причинами, наприклад, шкальні моделі люблять починаючі фотографи-любителі за простоту роботи з ними. Далекомірні варіанти відрізняються гнучким налаштуванням параметрів зйомок, особливо чіткою передачею кольору, можливістю змінювати об'єктиви. А дзеркальні фотокамери, що володіють великим функціоналом та вміють робити висококласні знімки в будь-яких умовах – вибір професіоналів.

Купити чи продати плівковий фотоапарат у Вінницькій області можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. На її сторінках представлені вживані та нові товари, інформацію тут розміщують приватні особи, магазини, сервісні майстерні – для будь-якого користувача ця операція абсолютно безкоштовна, позиції «висять» в базі сайту увесь необхідний термін. Відвідування порталу покупцями також не вимагає оплати. Відшукати в каталозі потрібне не складе труднощів, якщо скористатися вбудованою системою пошуку та декількома фільтрами. Іншу фототехніку та відеотехніку можна знайти в рубриці "фото й відео".

Детальніше