Завантаження

Рус
Фото/ відео
Тип товару
Марка
Agfaphoto
BBK
BenQ
Canon
Casio
Ergo
Fujifilm
General Electric
Genius
Hasselblad
HP
Kodak
Leica
Mamiya
Nikon
Olympus
Panasonic
Pentax
Polaroid
Praktica
Premier
Rekam
Ricoh
Rollei
Rovershot
Samsung
Sanyo
Sealife
Sigma
Sony
UFO
Інша марка

Цифрові фотоапарати в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Продам комплект Nikon d7200.
Могу скинуть Видео обзор!Продам комплект фотографа и видеографа на базе Nikon d7200 (Wi-Fi+NFC) Пробег фотик 41 тис.кадров. В комплект входит: - Фотоапарат. - 2 карты памяти: 64gb и 32 gb (для скоростной сьемки). - 5 аккумуляторов. - вспышка никон sb600. - монопод с чехлом. - о...
12.07.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Фото/ відео > Цифрові фотоапарати
35 000 грн
Фотоаппарат Olympus FE-320
Фотоаппарат Olympus FE-320 условно рабочий. Проблема иногда появляется в виде шума матрицы, похоже причина в нарушении или окислении какого то контакта в шлейфе. В остальном все отлично, внешнее состояние на 4,9. Аккумулятор желательно заменить, хватает на несколько десятков сним...
17.05.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Фото/ відео > Цифрові фотоапарати
150 грн

Цифрова фотокамера дозволяє відчути себе справжнім фотомайстром. З цією технікою можна знімати красиві кадри, не маючи спеціальної підготовки.

Купити або продати цифровий фотоапарат в Апостоловому можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. В її каталозі представлені будь-які моделі: ті, що не потребують самостійного вибору параметрів – автоматичні «суперкомпакт» та класичні «компакти» зі встановленими програмами. Вони вимагають мінімальних навичок роботи з ними, але роблять цілком пристойні аматорські знімки. Ті, хто планує стати професіоналом, навчитися класно фотографувати, знайдуть на цих сторінках ідеально підходящі собі камери-ультразуми, а фотомайстри-аси звернуть увагу на дзеркалки.

На сайті представлена ​​фотоелектроніка вживана та в магазинній упаковці. Відшукати потрібне допоможе вбудована «розумна» система пошуку. Більше фото- і відеотехніки можна знайти в цій категорії.

Детальніше