Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару

Інший товар у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Компьютерная помощь у вас дома. Установка WindowsXP/7/8/10 и прочее.
- Установка Windows;- Антивирусная защита;- Лечение и Удаление вирусов;- Установка программ для компьютера;- Модернизация компьютеров, ноутбуков;- Чистка компьютеров;- Выезд на Дом.ХОРОШЕЕ КАЧЕСТВО РАБОТЫ ПО ДОСТУПНОЙ ЦЕНЕ ! Доверьте Ваш компьютер...
Сьогодні в 15:32
Сєвєродонецьк, Луганська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Інший товар
Договірна
Шумоглушитель 29dB для 2х --- 4х асиков S9
Шумоглушитель 29dB для 2х --- 4х асиков S9 габариты ящика: на 2 асик - высота 98см, длинна 89см, ширина 52см на 4 асик - высота 50см, длинна 110см, ширина 78см Наилучшее соотношение цена/количество, + удобство установки и обслуживания. Рекомендую тем, у кого несколько майнер...
16.04.2020
Лисичанськ, Луганська область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Інший товар
4 800 грн
ТоргТорг

Моделей комп'ютерів існує багато, і комплектуючих до них, відповідно, теж. Складно все перерахувати. І, якщо вам не вдалося відшукати щось в основних категоріях, швидше за все, це можна знайти тут. У даній рубриці пропозиції публікують як приватні продавці і покупці, так магазини і скупники. Тут можна зустріти такі товари, як: відеокарти, джерела безперебійного живлення, комутатори, програматори, адаптери, сплітери, різні плати, підсвічування для ПК, модулі та багато іншого.

Купити, продати або обміняти це все у Луганській області допомагає дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Платформа має зрозумілий інтуїтивний дизайн. Користуватися їй зможе кожен. Розміщувати і знаходити публікації дуже швидко і легко. І все це абсолютно безкоштовно. Кількість публікація необмежено. Сайт щодня відвідують тисячі користувачів, тому відгуки починають надходити практично відразу після розміщення оголошення.

Детальніше